Tai Chi klubi

Tai Chi klubi

1. Tervendav võimlemine TAICHI

Ilu, harmoonia, tervis – nende tulemusteni võib jõuda, kui tegeleda Taichi ja hingamisharjutustega.

Taichi tähendab tõlkes Suur Piir, mis seostub ida Yin-Yang kontseptsiooniga. Iga tegevus, mis saavutab oma piiri, muutub vastupidiseks ja läheb tagasi oma algusesse.

Sellel põhimõttel on ülesehitatud Taichi harjutused.

 

Kompleksne tegevus (rahu, positiivne häälestatus, pehmus) – parandavad järk-järgult krooniliste haiguste seisundit (liigeste valud, ostehondroos, südame veresoonkonna haigused jt)

 

2. Qigong hingamisharjutused

Erinevates harjutustes on omavahel seotud liikumine ja hingamine. Sel moel koordineerime kogu organismi ja erinevaid elundeid eraldi. Häälestame keha eneseregulatsioonile ja –tervendamisele.

 

3. Võitluskunstid Yang Chuan Taichi stiilis.

 

Taichi võitluskunstide tehnika põhikomponendiks on plastiline liikumine, mis annab eelise võitluses vaenlasega. See võitlustiil kuulub Wushu nn „pehmete“ stiilide hulka.

Taichiga tegelemine arendab teie potentsiaali selliselt, et suudate astuda vastu vaenlasele pehmete, peaaegu märkamatute jõupingutustega. See võimaldab „võita paljut vähesega“.

Võitluskunsti suureks eeliseks on fakt, et sellega võivad tegeleda kõik vanusegrupid, kuna suur füüsiline jõud ei ole vajalik.

 

Tunniplaan: teisipäev, reede

Hommikune rühm: kl. 10.00

Õhtune rühm: kl.18.30

 

Info:

Tel. 555 85 221

http://www.tai-chi.ee

Facebook: http://www.facebook.com/wushu.taichi